20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Szablon na ścianę do malowania są doskonałą alternatywą dekoratorską dla tradycyjnych obrazów, jakie wieszamy na ścianach

szablon na ścianę do malowania

Szablon na ścianę do malowania efektownie uzupełnią aranżację wnętrza

Szablon na ścianę do malowania są doskonałą alternatywą dekoratorską dla tradycyjnych obrazów, jakie wieszamy na ścianach. Dzięki szablonom na ścianę do malowania można efektownie uzupełnić aranżację wnętrza utrzymanego w niemal każdej stylistyce. Szablon na ścianę do malowania to dekoracje trwałe i spektakularne, a jednocześnie niezwykle szykowna. Jednokolorowe grafiki, które powstają na ścianach przy pomocy szablonów na ścianę do malowania. Poprzez zróżnicowane wzornictwo, szablony na ścianę do malowania mogą się sprawdzić zarówno w naszym domu, jak i biurze albo lokalu usługowym. Motywów, znajdujących się na szablonach na ścianę do malowania, jest bez liku. Możemy zdecydować się więc na uniwersalne wzory kwiatowe, spośród których zdecydowanie wyróżniają się ornamenty inspirowane sztuką ludową. Ciekawie będą wyglądały na ścianach wszelkie motywy zwierzęce, zaś pasjonaci historii szczególnie docenią dekoracje o charakterze patriotycznym, przedstawiające symbole szczególnie ważne dla dziejów naszego kraju. Osobną i niezwykle oryginalną kategorię stanowią szablony na ścianę do malowania z napisami. Mogą się na nich znaleźć hasła o charakterze motywacyjnym lub inspirującym, jak również żartobliwe cytaty i sentencje. Napawające optymizmem i wywołujące uśmiech na twarzy. Grafiki powstałe na ścianach przy użyciu szablonów malarskich do malowania to wspaniałe rozwiązanie dekoratorskie nie tylko dla przestrzeni przeznaczonych dla osób dorosłych, ale również dla pokojów dzieci. 

  • szablon na ścianę do malowania z wzorem kwiatowym
  • szablon na ścianę do malowania z ornamentem
  • szablon na ścianę do malowania o charakterze patriotycznym

Zobacz szablon na ścianę do malowania na stronie naszego sklepu  

Szablon na ścianę do malowania to proste w aplikacji dekoracje

Samodzielne udekorowanie prywatnej lub biurowej przestrzeni obrazem, stworzonym przy użyciu szablonu malarskiego na ścianę do malowania , może być świetną, inspirującą zabawą.

Wystarczy pokryć farbą puste miejsce w szablonie, a gdy ta wyschnie, po prostu zdjąć naklejkę ze ściany. W jednorazowe szablony na ścianę do malowania można się zaopatrzyć na stronie internetowej http://artpasaz.pl/dekoracje/szablony-malarskie- 2/. Dekoracje są dostępne w różnych rozmiarach, a na powyższej stronie znajduje się też instrukcja jak wykonać ornament.