🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Szablon malarski na ścianę mapa to elegancka dekoracja, która sprawdzi się w domu, biurze albo lokalu usługowym

Szablon malarski na ścianę mapa

Szablon malarski na ścianę mapa to oryginale dekoracje na ściany

Szablon malarski na ścianę mapa to elegancka dekoracja, która sprawdzi się w domu, biurze albo lokalu usługowym. Wizerunek mapy świata, danego kontynentu lub kraju można w prosty sposób uzyskać, wykorzystując szablony malarskie na ścianę. Dzięki nim na ścianie powstanie oryginalna dekoracja pasująca zarówno do nowoczesnej, wręcz minimalistycznej stylistyki wystroju pomieszczeń. Jak i do wnętrz klasycznych, wpisujących się w estetykę kolonialną. Z kolei szablon malarski na ścianę mapa pomalowana na kolor sepii znakomicie podkreśli charakter pomieszczenia utrzymanego w stylu retro. W pokoju dziecięcym lub młodzieżowym szablon malarski na ścianę mapa będzie pełniła funkcję edukacyjną, utrwalając w najmłodszych wiedzę o układzie geograficznym świata. Ten rodzaj dekoracji sprawdzi się również jako ozdoba ściany w szkole lub przedszkolu. Z kolei miłośnicy turystyki mogą na szablonie malarskim na ścianie mapa zaznaczyć miejsca, które udało im się zwiedzić lub też wymarzone cele podróży. Tego typu stylowa ornamentyka, powstała dzięki szablonom malarskim na ścianę mapa, nada unikatowego klimatu nie tylko przestrzeni domowej, ale również pomieszczeniom biurowym, restauracjom lub barom. Jest idealna na przykład do ozdobienia ściany ….w biurze podróży. To doskonała metoda, aby zapewnić wnętrzu wyjątkowy charakter, który zostanie zapamiętany przez każdego, kto spojrzy na szablon malarski na ścianę mapa.  Polecamy :

  • szablon malarski na ścianę mapa do biura podróży
  • szablon malarski na ścianę mapa do pokoju dziecięcego
  • szablon malarski na ścianę mapa do salonu

Szablon malarski na ścianę mapa to dekoracje również na wymiar

Samodzielne udekorowanie salonu lub przedpokoju obrazem stworzonym przy użyciu szablonu malarskiego na ścianę mapa, może być świetną, inspirującą zabawą. Wystarczy pokryć farbą puste miejsce w szablonie, a gdy ta wyschnie – zdjąć naklejkę ze ściany.

Na stronie internetowej http://artpasaz.pl/sklep/szablon-malarski- mapa/ znajdziemy szablony z mapami świata utrzymane w wielu kolorach. Możemy je wybrać w zależności od barw dominujących w ogólnej aranżacji danego wnętrza. Każda mapa może zostać na specjalne zamówienie dopasowana do rozmiarów pomieszczenia, które ma zdobić.

Zobacz szablon malarski na ścianę mapa na stronie naszego sklepu