Artpasaż co roku 14 lutego obchodzi urodziny.  Święty Walenty stał się życzliwym patronem i pozwolił nam przez tyle już lat dostarczać Wam najpiękniejsze i najmodniejsze dekoracje ścian.

W 2006 roku byliśmy pierwsi w Polsce przebijając się ze sztuką cyfrową w czasach gdy dekoracje wnętrz kojarzone były z obrazami z jelonkami ( obecnie HITOWE) oraz plakatami kupowanymi w Empiku. (też obecnie HIT)

Sprzedaż przez internet przez tyle lat nauczyła nas wsłuchiwania się w Wasz głos. Prezentujemy Wam dekoracje w 16 sklepach grupy Artpasaż.

Naszymi autorskimi projektami staramy się odpowiadać na jego potrzeby.
To co projektujemy i jak  – to mariaż pomiędzy trendami dekoratorskimi a tym co najbardziej lubicie mieć na swoich ścianach.

Jesteśmy dla Was codziennie w naszych sklepach internetowych:

Co dla Was mamy w naszych sklepach detalicznych

odwiedź nasze sklepy, zapoznaj się z bogatą ofertą dekoracji

Alarte
Fototapety od najlepszych projektantów. Unikatowe wzory dostępne tylko tutaj. Od betonowej awangardy po popularne i lubiane dmuchawce.

Artpasaż
Sklep z fototapetami, obrazami, naklejkami, okleinami, szablonami ściennymi. To zajdziesz pełen asortyment dekoracji w każdym stylu.

Art-Newmedia.com
Bogata oferta oklein meblowych, foto-naklejek na drzwi, plakatów i obrazów. Przystosowana do międzynarodowych gustów klientów.

Ajzo
Autorskie dekoracje ścian .Fotografie, malarstwo i grafiki na ścianę. Plakaty, obrazy i fototapety niedostępne w innych miejscach w sieci.

Bajeczne Pokoje
Wszystko do dekoracji ścian i mebli w pokoju dziecka. Metryczki, plakaty i naklejki, fototapety i dużo, dużo więcej do dekoracji pokoju dzieci.

Dekochatka
Studio dizajnerskich wzorów. Świetne, nowatorskie projekty pogrupowane kolekcjami alby wygodniej było dobierać ozdoby.

Dekorolka
Sklep oparty o API Fotolii. Dziesiątki milionów wzorów. Cały foto-stok opakowany jako fototapety, obrazy, plakaty, witraże, okleiny. Do przeglądania godzinami.

Fototapetyna
Bogata oferta popularnych i lubianych fototapet często wybieranych do ozdoby przez klientów samodzielnie wykonujących remonty swoich pomieszczeń.

Mazaje
Ręcznie malowane obrazy polskich artystów. Zapraszamy do bajkowej krainy autorskich obrazów. Zaproś sztukę na swoją ścianę.

Naklejki na szyby
Wszystko do dekoracji szyb. od ochronnych laminatów na szklane blaty po dekoracyjne wycinane folie na okna i witraże do dekoracji szyb prysznicowych.

Newmedia-art
Megastore z pełną ofertą naszych dekoracji. Tutaj znajdziesz wszystko co mamy w naszej bogatej ofercie dekoracji.

Obrazoteka
Obrazy i…. plakaty. Szybko znajdziesz potrzebny wzór do dekoracji ścian. Obrazy i plakaty na dowolny wymiar.

Obrazy na ściany
Tylko obrazy… setki popularnych i nowoczesnych wzorów w każdym stylu i do każdego wnętrza.

Ornamentyka
Ornamenty.. na ściany, meble, podłogi. Wycinane, laminowane. Szablony do malowania ścian, mebli, podłóg. Naklejki na kafelki a także plakaty na ściany.

Plakatowe
Piękne fotografie i autorskie grafiki… Czyli wszystko to czego potrzebujesz do stworzenia wyjątkowej galerii plakatów na ścianie.

Plakaty na ściany
Wybieraj, przebieraj… tysiące modnych wzorów. Minimalistyczne, skandynawskie, loftowe i z rożnymi sentencjami. Na dowolny wymiar ram.

Ramy do plakatów
Wybieraj, oprawiaj i wieszaj… piękne ramy w jakie oprawisz modne plakaty lub rodzinne fotografie.

Reproteka
Outlet sprzedażowy z nadwyżkami produkcyjnymi z naszej pracowni, przyjazne ceny i popularny design dekoracji.

Zaglądajcie do nas często – codziennie dokładamy nowe projekty, inspiracje i dekoracje do waszych wnętrz.

Artpasaż ma wrocławskie korzenie a nasza drukarnia jest od maja 2012 w Wałbrzychu.

Przenieśliśmy tutaj produkcje z Wrocławia i dzięki temu codziennie odkrywamy uroki Dolnego Śląska.
Zakochujemy się w historycznej spuściźnie tak Wałbrzycha jak i okolic – Świdnicy, Świebodzic, Kamiennej Góry, Jaworzyny Śląskiej, Dzierżoniowa… Zapraszamy na Dolny Śląsk! Odkryjcie tak jak my Skarby III Rzeszy – kompleks RIESE to nasze hobby. Zamek Książ ciągle dostarcza nam inspiracji do projektów a tajemniczy duch księżnej Dejzi towarzyszy nam nocą gdy produkujemy dla Was kilometry fototapet, oklein, obrazów.

W naszych projektach często pojawiają się okoliczne zamki, arkady oraz wąskie uliczki dolnośląskich miasteczek.

Planujemy zaskoczyć Was jeszcze nie jednym ciekawym projektem wnętrz.