20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Kobiece wnętrza – różowe dekoracje

różowe huśtawki

Gdyby wspomnieć komukolwiek o kolorze różowym wybranym na podstawową barwę w dekoracji wnętrza zapewne pierwszym jego skojarzeniem będzie blady, subtelny i delikatny odcień przypominający nieco pudrowe cukierki zapamiętane z dzieciństwa. W takim ujęciu różowe wnętrza nie tylko są bardzo kobiece, ale również stylizacją nawiązują do odległej przeszłości i damskich buduarów wypełnionych zapachem perfum oraz kwiatami.

W rzeczywistości róż to kolor tak bogaty w swoim wyrazie, że pasuje zarówno do kobiecych, jak i męskich aranżacji, a odpowiednio skomponowany z dodatkami może też zamiast delikatności kryć w sobie niezwykły dynamizm. Nie oznacza to jednak, że przestaje być kolorem kobiecym. Przestaje jedynie reprezentować delikatne i ulotne kobietki przechodząc w stronę nowoczesnych aktywnych i silnych kobiet.

Różowe dekoracje mogą nadawać charakter każdemu wnętrzu począwszy od salonu, przez sypialnię po łazienkę. Bogactwo odcieni to możliwość kształtowania pełnej gamy emocji, od lekkich i delikatnych pokoików dla małych dziewczynek po prawdziwe dominanty w kompletnym wystroju mieszkania. Poza intensywnością barwy można je wzbogacać także motywami dynamicznych fraktali, wirów, rytmicznych kół i innych ekspresyjnych detali.

Wśród tych bardziej subtelnych motywów nie brakuje także prawdziwie kobiecych kwiatów. Realne orchidee i mniej realne graficzne łączki, jakie można znaleźć na http://alarte.pl/fototapety_kolory/rozowe.html to idealny dodatek do sypialni i łazienki pań, które lubią otaczać się pięknem podkreślając ten delikatniejszy i bardziej subtelny pierwiastek swojego charakteru. Panie potrzebujące mocnych wrażeń mogą sięgnąć po wizerunek ognistej cyklamenowej wyścigówki, albo skąpanego w płomiennym różu drzewa.

Różowe dekoracje to jeden z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, a uniwersalność, która pozwala na komponowanie różu z wieloma innymi kolorami sprawia, że stanie się on zapewne hitem nadchodzących sezonów. Być może ogromna rozpiętość odcieni i zmienność motywów sprawi, iż zagustują w nim również panowie. Trend z pewnością utrwali również modny od pewnego czasu, trącący myszką styl vintage.