materiały

Wydruk na podkładzie ULTRA

Wydruk na gładkim, matowym papierze. Fototapetę polecamy do dekoracji równych i gładkich ścian. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.

Polecamy do dekoracji: salonu, sypialni, pokoju.

Wydruk na papierze lateksowym

Papier jest gładki, matowy i prosty w montażu. Fototapeta lateksowa jest trwała, zniweluje lekkie nierówności ściany. Materiał jest odporny na lekkie pocieranie, jednak nie polecamy do dekoracji miejsc narażonych na częsty dotyk i mocne zabrudzenia.

Polecamy do dekoracji: salonu, sypialni, pokoju dziecka, przedpokoju.

Wydruk na flizelinie ze strukturą ziarenek piasku

Podkład jest gruby i mięsisty pokryty od spodu flizeliną. Dzięki temu jest bardzo prosty w montażu. Fototapeta zniweluje lekkie nierówności ściany i jest odporny na lekkie pocieranie.

Polecamy do dekoracji: salonu, sypialni, pokoju dziecka, przedpokoju.

Fototapeta Hybrydowa™

Dwuwarstwowy gładki gruby materiał z powłoką winylową, samoprzylepny i wielorazowy. Wydruk ma soczyste i ostre kolory. Fototapeta jest kompletnie odporna na użytkowanie (wodę, mycie, kuchenne detergenty, częste pocieranie).

Polecamy do dekoracji: łazienki, kuchni, klatki schodowej, mebli, miejsc narażonych na częste zabrudzenia i uszkodzenia

na zamówienie

Zmienimy rozmiar

Zamówisz fototapetę pod wymiar swojej ściany. Wystarczy że napiszesz do nas. Dekoracja będzie gotowa do montażu od razu po wyjęciu z opakowania.

Zmienimy kolor

Spodobał ci się wzór ale kolory nie pasują do wystroju twojego wnętrza? Żaden problem! Nasi projektanci dopasują dowolny wzór z naszej strony pod twoje ulubione kolory.

Zrobimy z wzoru fototapety okleinę na drzwi i meble

Z każdego wzoru fototapety możemy wykonać dla ciebie okleinę samoprzyleną. Naklejką ozdobisz drzwi, meble, szafę oraz płytki, kafelki i schody

Obraz z fototapety

Z każdego wzoru fototapety zrobimy obraz na płótnie.

poczytaj o obrazach