🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Fototapety do pokoju nastolatka

laminaty budka telefoniczna

Zapomnieliśmy, że nasze dziecko nie jest już małym, słodkim dzieckiem? Powoli wyrasta na świadomego nastolatka, pełnego buntu i własnych pomysłów. Warto zatem połączyć z nim siły i stworzyć razem niesamowite wnętrze!

Jeśli słodkie misie i dinozaury przestały dla Twojego dziecka być wartościową ozdobą ścian mamy parę pomysłów, które możecie spokojnie wcielić w życie. Fototapety dla nastolatka to połączenie nowoczesnego designu z ciekawymi zestawami kolorystycznymi. Dla żywiołowych nastolatków, którzy uwielbiają kolory oraz ekscentryczne dodatki polecamy szczególnie dekoracje abstrakcyjne. Geometryczne czworokąty (http://www.obrazoteka.pl/shop,show,5234 ) to fototapeta ścienna pełna kolorów i symetrii. Doskonale będzie wyglądać na ścianie ekspozycyjnej, łączyć się będzie z białymi lub czarnymi meblami.

fototapety pop-art

 

Połącz siły ze swoim dzieckiem i razem stwórzcie niesamowite wnętrze. Do doskonały sposób do spędzenia razem czasu, a jednocześnie na poznanie swoich gustów.

Dekoracje na wymiar pozwalają na dostosowanie fototapety lub obrazu dokładnie na wymiary naszego pomieszczenia. Jeśli Twój nastolatek lubi komiksowe wersje ozdób na ściany, to polecamy fototapetę ulicę Nowego Jorku (do zobaczenia tutaj: http://www.newmedia-art.pl/fototapety/fototapeta-ulica-nowego-jorku_1.html). Jest to wersja zarówno dla chłopaka jak i dziewczyny, którzy uwielbiają tętniące życiem miasto Nowy Jork. Żółte elementy tapety rozświetlą pomieszczenie oraz dodadzą ciepła.

Co jeśli chcemy tchnąć w meble dziecka drugie życie, ponieważ podczas pierwszego miały ciężko? Z rozwiązaniem wtedy przychodzą okleiny i laminaty ma meble. Co jeśli chcemy tchnąć w meble dziecka drugie życie, ponieważ podczas pierwszego miały ciężko? Z rozwiązaniem wtedy przychodzą okleiny i laminaty ma meble. Wzór zależy jedynie od wyobraźni. Może to być widok czerwonej londyńskiej budki telefonicznej na tle Big Bena lub foto-naklejka z widokiem na wieżę Eiffla. Okleiny na meble wykonane są z grubej folii samoprzylepnej. Pokrycie warstwą laminatu ochrania naklejkę przez działaniami zewnętrznymi – są odporne na działanie mechaniczne oraz termiczne. Można je delikatnie czyścić lekkimi detergentami.

Udekoruj pokój nastolatka tak, by czuł się w nim swobodnie a jednocześnie był otoczony rzeczami, bądź elementami, które lubi.

Dla młodych fanów motoryzacji mamy nie lada gratkę. Samochód, który jest z pewnością pamiętany jeszcze przez naszych rodziców – Volkswagen „Ogórek”. Wielokolorowy samochód będzie uatrakcyjnieniem nie jednego pokoju a rodzicom będzie uśmiech sam malował się na twarzy. Obecnie jako obraz na ścianę w stylizacji pop-art. Istnieje również możliwość zamówienia fototapety z tym wzorem. 

dekoracje do pokoju nastolatka

 

Dla osób, które są właśnie przed urządzaniem pokoju nastolatka, serdecznie polecamy: http://www.obrazoteka.pl/shop,tag,88

Szukasz dekoracji do pokoju dziecięcego? Sprawdź ofertę w naszych sklepach: