Magia Świąt 🎄 magia promocji 🎅 -21% 🎅 wszystkie drukowane dekoracje. Minimalna wartość zakupów ⚠️ 150zł kod: HOHOHO
podaj w koszyku kod: HOHOHO i ciesz sie zniżką 21%
-21%

Fototapety z czerwoną uliczką

czerwona uliczka na fototapecie

Jest takie jedno miejsce na ziemi, które każdy by chciał zobaczyć. W Peru jest właśnie to niezwykłe miejsce – Klasztor Świętej Katarzyny w Arequipa. Budynek stojący przy gwarnej ulicy gdzie panuje chaos i słychać peruwiańską muzykę. Po zamknięciu bramy klasztoru nagle przenosimy się  w świat ciszy i refleksji. Świat żyjący rytmem nabożeństw i codziennej pracy. Niestety nie każdy jest w stanie tam pojechać. Ale to nic straconego ponieważ, zrobiliśmy parę zdjęć z podróży.

Fototapeta z uliczką powiększy Twoje wnętrze. Dekoracja sprawi że Twój salon dostanie nowe życie tętniące pozytywną energią.

Dekoracja z czerwoną uliczką pięknie będzie się prezentować z beżem, kremem, i czekoladowym kolorem. Jako dodatki można na kanapie położyć czerwone poduszki, na stole czerwone podkładki a na oknie zawiesić czerwone zasłony. Ten motyw jest również idealny do dekoracji drzwi, naklejka z czerwoną uliczką sprawi wrażenie przestrzenności, każdy będzie miał wrażenie że przechodząc przez te drzwi natychmiast przeniesie się do Peru.

TUTAJ KUPISZ FOTOTAPETY Z ULICZKAMI – nie tylko CZERWONYMI

zakupy w arpasażu

Fototapety z motywem czerwonej uliczki to dobry pomysł na dekoracje sypialni.

Specjalnie dla Was zebraliśmy najpiękniejsze fototapety z czerwoną uliczką w jedno miejsce.

x