na szyby

Religijne witraże samoprzylepne

Wysokiej jakości witraże samoprzylepne są proste w montażu. Możemy wykonać witraż pod wymiar twojej szyby z wybranym przez ciebie motywem religijnym. 

Kolorowe folie witrażowe

Folia samoprzylepna zmieniająca kolor szyby, przepuszcza światło. Możesz dekorować duże tafle szkła jak i małe szybki. Dostępne najmodniejsze kolory.

na ściany

Religijne obrazy drukowane na płótnie

Obrazy drukujemy na najwyższej jakości płótnach i obijamy na sosnowy blejtram. Wykonamy obraz pod wymiar twojej ściany. Możesz wybrać wzór z naszej oferty jak i przesłać nam motyw jaki chcesz mieć na swoim religijnym obrazie. 

Religijne fototapety na ściany

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości materiały. Nasi konsultanci pomogą ci wybrać idealny wzór a także dopasują dekorację pod wymiar twojej ściany. 

Plakaty z religijnymi napisami

Plakaty z religijnymi napisami i cytatami z Biblii. Modna dekoracja w formie grafiki oprawionej w ramę będzie świetną ozdobą do salki katechetycznej, klasy religijnej i kancelarii parafialnej.

na zamówienie

Indywidualny projekt

Na twoje życzenie stworzymy nowy projekt witrażu na szybę, obrazu czy innej dekoracji religijnej. Wystarczy że opiszesz nam czego potrzebujesz.

Dekoracja z twoim ulubionym motywem religijnym

Dekorację możemy wyprodukować z twoim ulubionym obrazem, motywem religijnym lub świętym i patronem. 

Dopasujemy rozmiar

Każdą dekorację religijną dopasujemy pod wymiar twojej ściany lub szyby.