naklejki z efektem piaskowanego szkła

Firanki samoprzylepne

Naklejki na twoje okna zamiast materiałowych firanek, wycinane są w folii z efektem piaskowanego szkło. Szyba staje się matowa i elegancka a nowoczesny wzór dopasujesz do wystroju swojego wnętrza.

Naklejki na lustra

Subtelne naklejki na lustra z efektem piaskowanego szkła. To nowoczesna dekoracja na twoje lustro.

witraże samoprzylepne

Witraże klasyczne

Witraże samoprzylepne z klasycznymi wzorami to oryginalna dekoracja na szybę w twoim domu. Polecamy do dekoracji okien, szyb, kabin prysznicowych, szyb w drzwiach. Witraże drukujemy na wysokiej jakości folii przezroczystej, dzięki temu dekoracja przepuszcza światło i jest widoczna po obu stronach szyby. 

Witraże nowoczesne

Witraż samoprzylepny z nowoczesnym wzorem, drukowany jest na wysokiej jakości folii przepuszczającej światło. Naklejkę zamówisz pod wymiar swojej szyby.

Kolorowe folie witrażowe

Jednokolorowe folie zmieniające kolor szyby, są idealna ozdobą do nowoczesnego wnętrza. Proste w montażu i bardzo odporne na zarysowania.

naklejki na szklane blaty

Obrusy samoprzylepne

Naklejka na szklany stół z wyciętym wzorem. Po naklejeniu blat staje się matowy i odporny na zarysowania. 

Ochronne laminaty

Chroni szklany blat przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Folia jest odporna na uszkodzenia, wysoką temperaturę, wodoodporna. Koniec z nadmiernymi odbiciami palców, smugami i zarysowaniami na twoim szklanym blacie.

na szyby w kuchni

Na szyby

Naklejki na szyby między szafkami a blatem w twojej kuchni. Folię naklejasz bezpośrednio na szybę, świetnie maskuje uszkodzenia i zarysowania. W naszej ofercie znajdziesz tylko najmodniejsze wzory do twojej kuchni.

Pod szyby – jak druk na szkle

Folia z klejem od strony nadruku do dekorowania szyb w twojej kuchni. Naklejkę montujesz pod szybę i mocujesz do ściany w efekcie otrzymujesz wzór zatopiony we szkle.

folie na szyby

Folia z efektem lustra weneckiego

Folia antysłoneczna z efektem lustra weneckiego, gdzie efekt jest najmocniejszy w ciągu dnia. Przy świetle dziennym wewnątrz zapewnia niemal 100% prywatności i doskonałą widoczność od wewnątrz na podwórko. Stanowi dodatkowa ochronę w przypadku próby wybicia okna.

Folie matujące

Eleganckie folie z efektem szronienia, które matują szybę pozbawiając ją przejżystości. Takie folie idealnie sprawdzają się w łazience na kabinie przysznicowej, na szklanych drzwiach do sypialni oraz na oknie w salonie od strony ulicy.