🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Dekoracje rowery i motoryMotoryzacja jest stosunkowo popularnym tematem dekoracje rowery i motory wnętrz, ściśle związanym ze współczesnością. Niekiedy też wykorzystywanym w stylizacjach retro, jednak jej szczególną dziedzinę stanowią rowery i motory, jakie znalazły się w tej kolekcji.

To ciekawe nawiązanie do motoryzacji, ale też odniesienie się do specyficznej formy pojazdów, które nie tyle stawiają na komfort. Co na kontakt z naturą i szeroko rozumianą wolność. Pomimo znaczących różnic, jakie pojawiają się przy porównaniu jednych i drugich jednośladów mają one ze sobą wiele wspólnego. Bowiem stanowią synonim przyjemnych sielankowych wycieczek z przysłowiowym wiatrem we włosach. W wersji dla młodych gniewnych i dla ceniących spokój zwolenników rodzinnych wycieczek rowerowych za miasto.

Dekoracje rowery i motory jako fototapety, obrazy i plakaty

Zarówno rowery, jak i motory pojawiające się w tej kolekcji to modele nowoczesne. Lśniące lakierem i mogące być przedmiotem dumy swoich właścicieli, jak i ich sędziwi przodkowie. Modele pokryte patyną czasu, idealne do tworzenia stylizacji wnętrz w klimacie retro lub vintage. Nowoczesne motory o lśniącej karoserii to piękne dekoracje z rowerami o dynamicznym charakterze, świetne do męskich wnętrz, ale zarówno one. Jak i rowery retro stanowią idealny motyw do tworzenia dekoracji motory z kolorowym akcentem.