Letnia promocja 3+1 GRATIS! + DARMOWA dostawa - Kup TRZY dowolne produkty a CZWARTY, najtańszy będzie za darmo i wszystko wyślemy bezpłatnie.

Plakaty rose gold zestawy

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

205 385 
270 500 
380 700 
320 600 
175 290 

Plakaty rose gold zestawyPlakaty rose gold zestawy to wspaniałe kompozycje gotowe do powieszenia na ścianie. Kolaże z ramek to bardzo modny sposób na ozdabianie ścian. U nas kupisz gotowy zestaw plakatów z metalicznymi grafikami. Dlatego dodatkowo do każdego zestawu dołączany jest papierowy szablon ułatwiający zamontowanie plakatów na ścianie w takiej formie jak zaprezentowana na naszej stronie internetowej. Ponieważ plakaty w galeriach są komponowane z plakatów wykonanych w dwóch technikach. W jednym zestawie plakatów mogą się znaleźć plakaty drukowane jak i metaliczne grafiki w kolorze różowego złota.

Zestawy metalicznych plakatów na ścianę do salonu i sypialni

Galerie plakatów na ściany to doskonały sposób na dekorację ściany nad łóżkiem i nad kanapą w salonie. Dlatego takie ozdoby są imponujące i robią wrażenie. Na jednej dekoracji mogą się znaleźć rożne wzory, które jednak w jakiś sposób do siebie nawiązują i tworzą spójną całość.