Do dekorowania ścian polecamy fototapety – materiały, które przykleisz na klej. Kleje do fototapet znajdziesz w naszych sklepach. Pojawią się one także w koszyku podczas składania zamówienia.

Na ścianę jeżeli nie chcesz trwałej dekoracji najlepsze będą obrazy. Tutaj dowiesz się o nośnikach i rodzajach jakie oferujemy do sprzedaży

Jeżeli chcesz dekorować gładkie powierzchnie idealna będzie foto-naklejka. Jeżeli zamocujesz ją w miejscu nie narażonym na częste dotykanie, pocieranie – nie potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia.

Do ozdabiania frontów mebli, szaf, przestrzeni między szafkami w kuchni oraz drzwi i innych powierzchni narażonych na częste pocieranie polecamy naklejkę trójwarstwowa – pokrytą specjalnym, nakładanym na gorąco laminatem.

Fotomgły – to półprzezroczyste, samoprzylepne witraże dowiedz się o nich więcej:

Do dekorowania przestrzeni miedzy szafkami w kuchni lub innych szklanych powierzchni polecamy naklejki imitujące nadruk – przyklejane pod szybą z wzorem od strony nadruku

Ten rodzaj dekoracji nadaje się do szyb, luster i innych szklanych powierzchni. Imituje piaskowanie, zabezpiecza powierzchnię przed porysowaniem.

Tradycyjna, jednokolorowa naklejka ścienna przeszła metamorfozę – może być zegarem, wieszakiem lub drzewkiem genealogicznym.

Chcesz użyć nietypowego koloru farby? Marzy ci się trójwymiarowy ornament? – koniecznie zamów szablon. Jest on jednorazowy i bardzo wygodny w użyciu. Nie podcieka podczas malowania.

Pokój dziecka, ale nie tylko ozdobisz naklejkami wycinanymi po obrysie. Sciany, meble, i co tam jeszcze chcesz. Odklejaj z arkusza i przyklejaj